MENU

Abstraktní obrazy

Originální, ručně malované abstraktní obrazy jsou nedílnou součástí interiérů.

Zakomponování emocí do obrazů je pokaždé unikátní. Abstrakce vystihuje nejen umělcovu duši, ale i tu vaší.

Kdo z nás někdy pracoval v kanceláři, dokáže si představit, jak špatným dojmem holých zdí na nás mohou dnešní kanceláře působit. Stále se u nás vyskytují kanceláře plné nudy a šedi. Kreativitu pak těžce burcujeme při pohledu na bílé stěny, občas tedy zavánějící abstrakcí v podobě kapek od kávy, kdy jsme při spěchu na poradu hrníček upustili. Nemluvě o obrazech v nemocnicích nebo v soukromých ordinací lékaře. Marně si krátíme čekání brouzdáním na mobilu nebo listováním ošuntělých letáků a vydání starých časopisů. V současné době se tento zastaralý způsob naštěstí pomalu mění. Nejen abstraktní obrazy do kanceláře se objevují už na mnoha místech, i když pořád máme co zlepšovat. 

Podporujte v lidech kreativitu

Obrazy přinášejí do kanceláří i ordinacím nový rozměr, dokáží v člověku vyvolat celou řadu emocí. Samozřejmě se jedná o těžší úlohu v tom, že v open officu se vyskytuje řada lidí a trefit se tak do chuti všem je poněkud nemožná úloha, ale když se zaměříme na celou škálu výhod, které umění těmto prostorám může nabídnout. Určitě stojí za to nějaké dílo pořídit. V lidech podporujete kreativitu, přijdete na nespočet nápadů, ať už se jedná o bankovní prostředí či designové studio, přispíváte tím i k námětům pro diskuse v týmu, kdy komunikace a názory na díla mohou utvářet zajímavé názory na umění obecně. Můžete inspirovat koupí obrazu své kolegy a pomoci tak začínajícím umělcům se dostat do povědomí širokému okolí. Mimo jiné vznikne v prostoru větší pocit pohody a klidu, kdy se lidé cítí v prostředí zkrátka dobře.

Lidská psychika a abstraktní obrazy

Je dokázáno, že obrazy ovlivňují lidskou psychiku. V umění vnímáme různou dynamiku, rytmus, metafory, charakter čar a tahů štětcem. Můžeme tak zkoumat nejen osobnost umělce, ale i svou vlastní. Proto na výtvarné umění pohlížím jako na důležitou součást našeho života. Pomůžu vám vybrat obraz právě pro váš prostor a v případě zájmu pomohu zařídit i profesionální instalaci, vybavte si tak prostory přístupné široké veřejnosti.